Druga wersja bloga :

Julie^^ znowu będzie dla Was pisać recenzje! Nie jestem na razie popularna , to jest adres mojego starego bloga z którego przynajmniej moje przyjaciółki mogą mnie kojarzyć: http: recenzje-julie.blog.onet.pl

Wpis

niedziela, 05 maja 2013

Recenzja książki "Baśniobór V"

Szczerze mówiąc, spodziewałam się w ostatniej części wielu bitw, jednak autor Baśnioboru oferuje nam o wiele więcej! 

 Kendra i Seth wyruszają na niebezpieczną misję - muszą znaleźć ostatni artefakt. Niestety, Stowarzyszenie ciągle depcze im po piętach. Wkrótce Sfinks pozyskuje wszystkie klucze do otwarcia więzienia demonów i świat może legnąć w gruzach. Na szczęście jest rodzina Sorensonów! 

Wszystkie części Baśnioboru wciągają od pierwszych kilku stron, a ta wciągnęła mnie od kilku pierwszych zdań. Usiadłam w fotelu i pomyślałam "No, wreszcie mogę ją przeczytać" :) 

Właściwie to wszystkie ostatnie części jakiś dobrych książek są wypełnione walkami, wyścigami, wzruszającymi rozmowami itp. itd. :) Dobrze, że ta część Baśnioboru taka nie jest. Dużo w niej rozmów, ciekawych zdarzeń, zwrotów akcji i niespodziewanych sprzymierzeńców. To wszystko sprawia, że ostatnia część serii jest (przynajmniej według mnie) jedną z najlepszych części. Bo oczywiście na pierwszym miejscu jest Baśniobór I :)

Dialogi są też świetne, oczywiście najlepsze są te, w których uczestniczy Seth ;)

Jeśli jednak nie czytaliście poprzednich części, powinniście najpierw sięgnąć po wcześniejsze, ponieważ jeśli przeczytacie później poprzednie części, to będziecie wszystko wiedzieć i nie sprawi Wam to frajdy. 

To chyba tyle o Baśnioborze! Czekam teraz na kolejną książkę B.Mulla - The Candy Shop War (w polskim tłumaczeniu >>Cukierkowa Wojna<

Pozdr!

Julie^^

Jeśli podoba się Wam mój blog, dodajcie go sobie do zakładek i wchodźcie tu częściej! :3 ~julie121001

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
julie121001
Czas publikacji:
niedziela, 05 maja 2013 18:34

Polecane wpisy