Druga wersja bloga :

Julie^^ znowu będzie dla Was pisać recenzje! Nie jestem na razie popularna , to jest adres mojego starego bloga z którego przynajmniej moje przyjaciółki mogą mnie kojarzyć: http: recenzje-julie.blog.onet.pl

Wpis

środa, 12 czerwca 2013

Recenzja książki "Co za tydzień 3"

Bardzo Was przepraszam za tak długą przerwę - ale  miałam bardzo dużo zajętego czasu :-( 

Książka Co za Tydzień 3 jest oczywiście trzecią częścią z serii, ale jeśli bardzo Wam zależy, żeby przeczytać od razu tą, to możecie po nią sięgnąć (chociaż lepiej, jeśli przeczytacie poprzednie części najpierw).

Seria jest właściwie TYLKO DLA DZIEWCZYN, bo chłopaki mogą się szybko znudzić :)

 Co za Tydzień 3 opowiada o 4 przyjaciółkach : Jade, Cloe, Holly i Tansy, które nie mają łatwego życia. Każda boryka się z problemami, na szczęście - od czego są przyjaciółki! Mogą na siebie liczyć, chociaż nie zawsze jest między nimi tak różowo.

Jak już mówiłam, seria jest tylko dla dziewczyn, no chyba, że jakiegoś chłopaka interesują dziewczyńskie sprawy :D 

Autorka książki - Rosie Rushton pisze bardzo ciekawie, nie zdarzyło mi się chyba, żebym podczas lektury wszystkich 3 części zaczęła się nudzić. Pełno tu krótkich, ale znaczących opisów. Pełno zwrotów akcji, a to przecież książka obyczajowa :)

Każda z bohaterek jest inna, ma swoje zalety i oczywiście swoje wady. Podoba mi się to, że dziewczyny nie są tu pokazane jako bohaterki bez wad. Fajne jest również to, że problemy, z którymi muszą sobie radzić, nie są rozwiązywane bardzo szybko i może się zdarzyć, że choć na początku wydawało się to błahe, potem staje się coraz gorszym problemem. Bohaterki oczywiście radzą sobie ze wszystkim - jak to dziewczyny :P

Pozdr! 

Julie^^

Jeśli podoba się Wam mój blog, dodajcie go sobie do zakładek i wchodźcie tu częściej! :3 ~julie121001

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
julie121001
Czas publikacji:
środa, 12 czerwca 2013 16:59

Polecane wpisy