Druga wersja bloga :

Julie^^ znowu będzie dla Was pisać recenzje! Nie jestem na razie popularna , to jest adres mojego starego bloga z którego przynajmniej moje przyjaciółki mogą mnie kojarzyć: http: recenzje-julie.blog.onet.pl

Wpisy

 • sobota, 02 lutego 2013
  • Recenzja książki Bezsennik

   Przeczytałam na razie dwie książki z serii "Bezsennika" - wiem, że nie zaczęłam od 1 ale niestety w sklepie jej nie było.  Książki są bardzo cienkie, więc można przeczytać jedną część w jeden wieczór.

    

    

    Zuzia, Emma, Julka (:) i Kasia ( a zarazem narratorka ) to cztery najlepsze przyjaciółki. Chodzą do gimnazjum - wyróżniają się jednak wśród dziewczyn z klasy. Noszą normalne ciuchy i ich przyjaźni nic nie jest w stanie przeszkodzić - czy to chłopak, intryga pewnej Karoliny, wybory na przewodniczącego klasy, możliwe przeniesienie Emmy ze szkoły, różnice między ich rodzinami. Absolutnie nic! 

   Wszystkiego Najlepszego - te słowa padną niedługo w Dzień Nauczyciela w szkole. No tak, ale co by tu kupić Marcie Mądrej? Krzysiek rzuca głupie pomysły, Karolina uważa się za niesamowitego skarbnika.. Na szczęście dziewczyny wpadają na świetny pomysł. Ale zaraz - ktoś pociął Emmie torbę! No i jeszcze ta bomba w szkole...

   Andrzejkowa Przepowiednia: Zbliżają się Andrzejki. Kasia razem z dziewczynami chce się spotkać w Andrzejkową noc. Babcia czyta im pewien wpis z pamiętnika o pewnym Tomaszu... Czyżby to przydarzyło się też Kasi?

   Zakochałam się w tej serii po przeczytaniu dosłownie pierwszej strony. Seria wciąga, a przez to że książki mają tak mało stron, nie dowiadujemy się wiele z jednej części. Dopiero w Andrzejkowej Przepowiedni rozwiązało się, kto pociął Emmie torbę. Trzeba jednak przyznać, że po przeczytaniu jednej części chce się iść natychmiast do sklepu, żeby kupić kolejny tom (właściwie tomik :). 

   Koniecznie polecam serię książek, zabieram się za kupno kolejnej (nie wiem czy znajdzie się jej recenzja na blogu, chyba raczej nie). 

   Wasza

   Julie^^

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   julie121001
   Czas publikacji:
   sobota, 02 lutego 2013 19:31